Üldtingimused

Kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad SPORTSERVICE.EE veebikeskkonnast ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtte SPORTSERVICE OÜ (edaspidi Veebikeskkond ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Käesolevad müügitingimused reguleerivad Veebikeskkonnast toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid, millede aluseks on Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Sportservice OÜ jätab endale õiguse teha  muudatusi müügitingimustes ja muuta Veebikeskkonnas müüdavate toodete hindu. Müügitingimuste või hindade muutused jõustuvad nende avaldamise hetkest SPORTSERVICE.EE veebilehel. Juhul kui Klient edastas tellimuse enne muudatuste avaldamist, kehtivad Kliendile müügitingimused, mis kehtisid tellimuse esitamise hetkel, välja arvataud juhtudel kui seaduses või käesolevates tingimustes on öeldud teisiti.

4) Klient ja Sportservice OÜ kauplevad Veebikeskkonna www.sportservice.ee vahendusel vabatahtlikult. Sportservice OÜ Veebikeskkonnas tellimust esitades ja ettemaksu tasudes kinnitab Klient, et on tutvunud ja on nõus käesolevate müügitingimustega.

 

Hinnainfo

1) Kõik Veebikeskkonnas välja toodud hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

2) Hinnad on esitatud eurodes ja ei sisalda transpordi maksumust Kliendile.

3) Transpordi hind sõltub tellitava kauba kogusest, kaalust, mõõtudest, sihtkohast ja transpordi teenust pakkuva ettevõtte hinnakirjast. Kliendil on õigus tellida transport omal kulul. Transpordi orienteeruva maksumuse saab Klient teada kui pöördub vastavas küsimuses Sportservice töötaja poole (tel. 6726834; sportservice@sportservice.ee).

4) Kui Klient pole tellimisel avaldanud soovi teada saada transpordi hinda, lisandub transpordi hind arvele eraldi reana automaatselt, vastavalt teenuseosutaja hinnakirjale.

 

Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

1) Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil Klient on klikkinud lingile „Lisa päringukorvi“.

2) Kui kõik soovitud kaubad ja nende kogused on lisatud päringukorvi, jätkab klient klikates klahvile „kinnita tellimus“. Siis tuleb täita lahtrid  andmetega. Samas on võimalus esitada lisaküsimusi ja edastada olulist infot, näiteks küsida transpordi kulu kohta või teatada mahalaadimise info.

3) Kui Klient on veendunud, et tellimuses edastatavad kaubad ja nende kogused ning esitatud teave on õiged, saab klient saata tellimuse, vajutades klahvile „Saada päring“.

4) Saanud tellimuse, võib Sportservice OÜ töötaja võtta Kliendiga esitatud kontaktandmete kaudu ühendust, et tellimuse täitmisega seotud detaile täpsustada. Alles seejärel esitab Sportservice Kliendile ettemaksuarve.

5) Sportservice OÜ ei vastuta kuidagi Kliendi poolt esitatud ekslike andmete või nende puudulikkuse ja sellest tulenevate mistahes tagajärgede eest.